Wszystkie produkty
-
Czujniki zasłony świetlnej bezpieczeństwa
-
Czujniki ruchu
-
Infraczerwone czujniki fotocząsteczek
-
Detektor pętli
-
Czujnik bezpieczeństwa bramy bariery
-
Czytnik UHF
-
Czytnik kart RFID
-
System parkowania
-
System zarządzania gośćmi
-
System kontroli dostępu
-
Przekaźnik i odbiornik zdalnego sterowania
-
Bezprzewodowy otwieracz drzwi
-
System świateł drogowych
-
Przycisk przełączania
-
BurookCześć Norman... właśnie przypomniałem sobie, że nie dałem ci znać... wszystko się udało.Uwielbiali przedmiot (założenie, że będzie trwał przez następne 10 lat lub tak) -
Kiran.Jutai to jedna z najbardziej pewnych siebie firm, jakie spotkałem w Chinach.
słowa kluczowe [ industrial door motion detector ] mecz 54 produkty.
Wykrywanie czujników ruchu wózków widłowych dla przemysłowych szybkich drzwi
| Output Type: | 1 Relay Output. |
|---|---|
| Power Supply: | 12-24VADC |
| Antenna Frequency: | 24.125GHz |
Czujnik ruchu z rozpoznawaniem kierunku wózka widłowego do automatycznych drzwi magazynowych
| Typ wyjściowy: | 1 wyjście przekaźnika. |
|---|---|
| Zasilacz: | 12-24VADC |
| Częstotliwość anteny: | 24.125 GHz |
Zmiennego zasięgu wykrywania czujnik radarowy czujnik ruchu pojazdu dla bram barierowych
| Częstotliwość robocza: | 24,150 GHz |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 10–24 V prądu stałego |
| Styk przekaźnika: | 1A przy 24VDC/AC |
RVP42-7M Sensor radarowy przemysłowy przeciw zakłóceniom dla warsztatów fabrycznych
| Zasada radaru: | Planarny radar dopplerowski 24,125 GHz |
|---|---|
| Rozpoznawanie pojazdu: | 95% wysoka dokładność |
| Zasilanie: | 12-36 V prądu stałego, <100 mA |
JUTAI czujnik ruchu osobna różnica wózka widłowego z 2 relą dla automatycznej bramy przemysłowej
| Produkcja: | 2 Relays Output. 2 wyjścia przekaźnikowe. Max.48 VAC/DC. Maks. 48 VAC/DC. |
|---|---|
| Zasilanie: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Częstotliwość: | 24.125 GHz |
12-36VDC Sensor otwierania drzwi przemysłowych Sensor wejścia do drzwi 24,125 GHz
| Produkcja: | 2 Relays Output. 2 wyjścia przekaźnikowe. Max.48 VAC/DC. Maks. 48 VAC/DC. |
|---|---|
| Zasilanie: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Częstotliwość: | 24.125 GHz |
RVP42-7M Sensor radarowy wykrywający pojazdy do inteligentnej kontroli dostępu do bram bariery parkingowej
| Zasada radaru: | Planarny radar dopplerowski 24,125 GHz |
|---|---|
| Rozpoznawanie pojazdu: | 95% wysoka dokładność |
| Zasilanie: | 12-36 V prądu stałego, <100 mA |
Czujnik ruchu oparty na radarze maskującym ruch w ruchu drogowym 48 V AC/DC
| Zakres temperatury pracy: | -30 do 70 ℃ |
|---|---|
| Produkcja: | Podwójne wyjście przekaźnikowe |
| Rozpoznawanie kierunku: | Maskowanie ruchu poprzecznego |
Wysokowrażliwy czujnik zasłony światła bezpieczeństwa stosowany do bezpieczeństwa drzwi o dużej prędkości
| Ocena IP: | IP65 |
|---|---|
| Kod Hs: | 8531100000 |
| Specyfikacja: | 112*13*8,5 |
Bezpieczeństwo bram przemysłowych / Bezpieczeństwo domu Sensor zasłony świetlnej IP65
| Ocena IP: | IP65 |
|---|---|
| Kod Hs: | 8531100000 |
| Specyfikacja: | 112*13*8,5 |

