Wszystkie produkty
-
Czujniki zasłony świetlnej bezpieczeństwa
-
Czujniki ruchu
-
Infraczerwone czujniki fotocząsteczek
-
Detektor pętli
-
Czujnik bezpieczeństwa bramy bariery
-
Czytnik UHF
-
Czytnik kart RFID
-
System parkowania
-
System zarządzania gośćmi
-
System kontroli dostępu
-
Przekaźnik i odbiornik zdalnego sterowania
-
Bezprzewodowy otwieracz drzwi
-
System świateł drogowych
-
Przycisk przełączania
-
BurookCześć Norman... właśnie przypomniałem sobie, że nie dałem ci znać... wszystko się udało.Uwielbiali przedmiot (założenie, że będzie trwał przez następne 10 lat lub tak) -
Kiran.Jutai to jedna z najbardziej pewnych siebie firm, jakie spotkałem w Chinach.
słowa kluczowe [ industrial radar sensor anti interference ] mecz 25 produkty.
RVP42-7M Sensor radarowy przemysłowy przeciw zakłóceniom dla warsztatów fabrycznych
| Zasada radaru: | Planarny radar dopplerowski 24,125 GHz |
|---|---|
| Rozpoznawanie pojazdu: | 95% wysoka dokładność |
| Zasilanie: | 12-36 V prądu stałego, <100 mA |
RVP42-7M Przemysłowy czujnik radarowy rozpoznawanie kierunku wózka widłowego dla drzwi doku ładowania magazynu
| Technologia wyczuwania: | Planarny radar dopplerowski 24,125 GHz |
|---|---|
| Rozpoznawanie wózków widłowych: | 95% wysoka precyzja |
| Specyfikacja mocy: | Zasilanie przemysłowe 12–36 V DC |
RVP42-7BW Łańcuch zimno-logistyczny czujnik radarowy antymag do magazynu zamrażalnika Automatyczne drzwi
| Zasada radaru: | Planarny radar dopplerowski 24,125 GHz |
|---|---|
| Rozpoznawanie pojazdu: | 95% wysoka dokładność |
| Zasilanie: | 12-36 V prądu stałego, <100 mA |
RVP42-7M Szybki Czujnik Radarowy Anty-szczypiący do Szybkich Drzwi Przemysłowych Rolowanych
| Zasada wykrywania: | Szybki radar dopplerowski 24,125 GHz |
|---|---|
| Prędkość odpowiedzi: | Ultraszybki wyzwalacz <50ms |
| Zasilanie: | Szerokie napięcie 12-36 V DC |
Radarowy czujnik rozpoznawania kierunku wózka widłowego RVP42-7M do drzwi rampy przeładunkowej
| Zasada radaru: | Planarny radar dopplerowski 24,125 GHz |
|---|---|
| Cel rozpoznania: | Pojazd, pieszy, wózek widłowy |
| Zasilanie: | 12-36 V prądu stałego, <100 mA |
RVP42-7M Sensor radarowy wykrywający pojazdy do inteligentnej kontroli dostępu do bram bariery parkingowej
| Zasada radaru: | Planarny radar dopplerowski 24,125 GHz |
|---|---|
| Rozpoznawanie pojazdu: | 95% wysoka dokładność |
| Zasilanie: | 12-36 V prądu stałego, <100 mA |
Unikalne 1800mm 29-Beam Doors 100000Lux IP65 Blanking Light Curtain Anti Interference Capability JUTAI Wsparcie techniczne
| Całkowita długość: | 1838 mm |
|---|---|
| Maksymalna wysokość ochrony: | 1566 mm |
| Numer wiązki: | 29szt |
RVP42-7M 24GHz Doppler Radar Sensor ruchu Wóz widłowy wykrywanie pieszych IP65 dla drzwi przemysłowych
| Technologia rdzenia: | Radar dopplerowski 24,125 GHz z modułem planarnym |
|---|---|
| Cel wykrywania: | Pojazd, pieszy, wózek widłowy |
| Dokładność rozpoznawania: | 95% dla pojazdów i pieszych |
24GHz Doppler Microwave Radar Sensor ruchu dla przemysłowych szybkich bram
| Produkcja: | 2 Relays Output. 2 wyjścia przekaźnikowe. Max.48 VAC/DC. Maks. 48 VAC/DC. |
|---|---|
| Zasilanie: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Częstotliwość: | 24.125 GHz |
RP42-9ME / RVP42-9MG Doppler Radar Sensor ruchu dla drzwi przemysłowych
| Produkcja: | 2 Relays Output. 2 wyjścia przekaźnikowe. Max.48 VAC/DC. Maks. 48 VAC/DC. |
|---|---|
| Zasilanie: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Częstotliwość: | 24.125 GHz |

