Wszystkie produkty
-
Czujniki zasłony świetlnej bezpieczeństwa
-
Czujniki ruchu
-
Infraczerwone czujniki fotocząsteczek
-
Detektor pętli
-
Czujnik bezpieczeństwa bramy bariery
-
Czytnik UHF
-
Czytnik kart RFID
-
System parkowania
-
System zarządzania gośćmi
-
System kontroli dostępu
-
Przekaźnik i odbiornik zdalnego sterowania
-
Bezprzewodowy otwieracz drzwi
-
System świateł drogowych
-
Przycisk przełączania
-
BurookCześć Norman... właśnie przypomniałem sobie, że nie dałem ci znać... wszystko się udało.Uwielbiali przedmiot (założenie, że będzie trwał przez następne 10 lat lub tak) -
Kiran.Jutai to jedna z najbardziej pewnych siebie firm, jakie spotkałem w Chinach.
słowa kluczowe [ industrial rolling door sensor ] mecz 82 produkty.
Wodoszczelna lampa bezpieczeństwa zasłona IP67 Aluminium 1,5 m 8 wiązki 8 m Funkcja wyłączenia zasięgu
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Cechy: | Odporny na korozję |
| Ocena IP: | IP67 |
Wodoszczelne zasłony bezpieczeństwa IP67 Aluminium 1,5m 8 wiązki 8m Funkcja wyłączenia zasięgu
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Cechy: | Odporny na korozję |
| Ocena IP: | IP67 |
Całkowite klejenie IP67 bezpieczeństwo podczerwone światło zasłona anty światło soczewka 8 metr wykrycie
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Cechy: | Odporny na korozję |
| Ocena IP: | IP67 |
Certyfikat CE IP67 Bezpieczeństwo Światło Zasłona bariera regulowana 8-16 wiązki chłodni transport
| Ocena IP: | IP67 |
|---|---|
| Funkcja: | Wygaszanie |
| Odległość wykrywania: | 8 m |
Wytrzymała kurtyna świetlna na podczerwień IP67, wodoodporna, 12-24V, do bram magazynowych, ramion robotów
| Ocena IP: | IP67 |
|---|---|
| Funkcja: | Wygaszanie |
| Odległość wykrywania: | 8 m |
2000 mm IP67 Bezpieczna siatka świetlna 8 wiązek 8m Zakres wykrywania
| Ocena IP: | IP67 |
|---|---|
| Odległość wykrywania: | 8 m |
| Materiał: | Stop aluminium |
Certyfikowany CE zabezpieczający światło 12-24VADC IP67 przeznaczony do trudnych warunków
| Ocena IP: | IP67 |
|---|---|
| Funkcjonować: | Wygaszanie |
| Odległość wykrywania: | 8m |
Manufacturer Of Safety Light Curtain IP67 Waterproof Blanking Function
| Ocena IP: | IP67 |
|---|---|
| Funkcjonować: | Wygaszanie |
| Odległość wykrywania: | 8m |
Kontroler otwierający bramę WiFi z 4 wyjściami przekaźnika 3 wejściami cyfrowymi i interfejsem RS485
| Wyjście przekaźnika: | 4 Way |
|---|---|
| Wejście przekaźnika: | 3 sposób |
| Komunikować: | Wi-Fi/4G |
Dostosowywalne automatyczne bramy JUTAI
| Ocena IP: | IP65 |
|---|---|
| Kod Hs: | 8531901000 |
| Wielkość opakowania: | 12,00 cm * 11,70 cm * 4,30 cm |

