Wszystkie produkty
-
Czujniki zasłony świetlnej bezpieczeństwa
-
Czujniki ruchu
-
Infraczerwone czujniki fotocząsteczek
-
Detektor pętli
-
Czujnik bezpieczeństwa bramy bariery
-
Czytnik UHF
-
Czytnik kart RFID
-
System parkowania
-
System zarządzania gośćmi
-
System kontroli dostępu
-
Przekaźnik i odbiornik zdalnego sterowania
-
Bezprzewodowy otwieracz drzwi
-
System świateł drogowych
-
Przycisk przełączania
-
BurookCześć Norman... właśnie przypomniałem sobie, że nie dałem ci znać... wszystko się udało.Uwielbiali przedmiot (założenie, że będzie trwał przez następne 10 lat lub tak) -
Kiran.Jutai to jedna z najbardziej pewnych siebie firm, jakie spotkałem w Chinach.
słowa kluczowe [ rfid access control card reader ] mecz 92 produkty.
Karta EM RFID czytnik samochodowy średniego zasięgu
| Odległość czytania: | 65-100 cm |
|---|---|
| Zasilanie: | DC12V/1A |
| Prąd roboczy: | ≤450mA |
Dwupasmowa karta RFID UHF 13,56 MHz MIFARE do zarządzania dostępem
| Metoda odczytu i zapisu: | Typ bezkontaktowy |
|---|---|
| Struktura: | Karta do czytania i pisania |
| Tryb zasilania: | Karta pasywna |
Nieliniowe szyfrowanie Długotrwały czytnik UHF RFID 15m Max 30dBm regulowany IP65 dla dostępu do systemu parkingowego
| Odległość czytania: | 3-15m |
|---|---|
| Zasilanie: | <0,5 W |
| Zakres częstotliwości: | 902-928 MHz, 860-868 MHz |
UHF RFID Reader IP65 Nieliniowe szyfrowanie TID
| Odległość czytania: | 3-15m |
|---|---|
| Zasilanie: | <0,5 W |
| Zakres częstotliwości: | 902-928 MHz, 860-868 MHz |
Anty-klon 2,4 GHz Długodystansowy aktywny czytnik RFID zyskuje 18dBi
| Odległość czytania: | Regulacja w zakresie od 1 do 30 metrów |
|---|---|
| Zasilanie: | 32-bitowy ramiak Cortex-M3 |
| Prąd roboczy: | ≤100mA |
902-928MHz / 860-868MHz Dostęp do parkingu Zaszyfrowany odczyt UHF RFID z dużym zasięgiem
| Odległość czytania: | 1-9m |
|---|---|
| Zastosowanie: | Parking, szpital, biblioteka, firma, bank, sklep |
| Zasilanie: | Przekładnik prądowy, wejście 220 V, wyjście 9 V/3 A |
GP66 Czytnik RFID 125KHz Wnikliwy V-KOOL Odległość odczytu 100cm
| Odległość czytania: | 65-100 cm |
|---|---|
| Zasilanie: | DC12V/1A |
| Prąd roboczy: | ≤450mA |
GP66 Czytnik RFID 125KHz Stabilna odległość odczytu 100cm
| Odległość czytania: | 65-100 cm |
|---|---|
| Zasilanie: | DC12V/1A |
| Prąd roboczy: | ≤450mA |
13.56 MHz szyfrowany czytnik RFID krótkiego zasięgu
| Odległość czytania: | 5 cm |
|---|---|
| Prąd pracy: | ≤100mA |
| Szybkość transmisji: | 9600,N,8,1 |

