Wszystkie produkty
-
Czujniki zasłony świetlnej bezpieczeństwa
-
Czujniki ruchu
-
Infraczerwone czujniki fotocząsteczek
-
Detektor pętli
-
Czujnik bezpieczeństwa bramy bariery
-
Czytnik UHF
-
Czytnik kart RFID
-
System parkowania
-
System zarządzania gośćmi
-
System kontroli dostępu
-
Przekaźnik i odbiornik zdalnego sterowania
-
Bezprzewodowy otwieracz drzwi
-
System świateł drogowych
-
Przycisk przełączania
-
BurookCześć Norman... właśnie przypomniałem sobie, że nie dałem ci znać... wszystko się udało.Uwielbiali przedmiot (założenie, że będzie trwał przez następne 10 lat lub tak) -
Kiran.Jutai to jedna z najbardziej pewnych siebie firm, jakie spotkałem w Chinach.
słowa kluczowe [ rolling shutter door motion sensor ] mecz 12 produkty.
RVP42-7M Sensor radarowy przemysłowy przeciw zakłóceniom dla warsztatów fabrycznych
| Zasada radaru: | Planarny radar dopplerowski 24,125 GHz |
|---|---|
| Rozpoznawanie pojazdu: | 95% wysoka dokładność |
| Zasilanie: | 12-36 V prądu stałego, <100 mA |
Czujnik mikrofalowy do szybkich drzwi z roletą / przemysłowych drzwi do układania
| Produkcja: | 2 Relays Output. 2 wyjścia przekaźnikowe. Max.48 VAC/DC. Maks. 48 VAC/DC. |
|---|---|
| Zasilanie: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Częstotliwość: | 24.125 GHz |
RVP42-7M 24GHz Doppler Radar Sensor ruchu Wóz widłowy wykrywanie pieszych IP65 dla drzwi przemysłowych
| Technologia rdzenia: | Radar dopplerowski 24,125 GHz z modułem planarnym |
|---|---|
| Cel wykrywania: | Pojazd, pieszy, wózek widłowy |
| Dokładność rozpoznawania: | 95% dla pojazdów i pieszych |
Czujnik ruchu RVP42-9ME do szybkiego otwierania drzwi, różnicowania osób i wózków widłowych
| Produkcja: | 2 Relays Output. 2 wyjścia przekaźnikowe. Max.48 VAC/DC. Maks. 48 VAC/DC. |
|---|---|
| Zasilanie: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Częstotliwość: | 24.125 GHz |
Wykrywanie podnośników widłowych
| Produkcja: | 2 Relays Output. 2 wyjścia przekaźnikowe. Max.48 VAC/DC. Maks. 48 VAC/DC. |
|---|---|
| Zasilanie: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Częstotliwość: | 24.125 GHz |
RVP42-7BW Łańcuch zimno-logistyczny czujnik radarowy antymag do magazynu zamrażalnika Automatyczne drzwi
| Zasada radaru: | Planarny radar dopplerowski 24,125 GHz |
|---|---|
| Rozpoznawanie pojazdu: | 95% wysoka dokładność |
| Zasilanie: | 12-36 V prądu stałego, <100 mA |
8 wiązki bezpieczeństwa światło zasłona drzwi czujnik wyczerpania dla szybkich drzwi sekcjonalnych bezpieczeństwa
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Cechy: | Odporny na korozję |
| Ocena IP: | IP67 |
RVP42-7M Szybki Czujnik Radarowy Anty-szczypiący do Szybkich Drzwi Przemysłowych Rolowanych
| Zasada wykrywania: | Szybki radar dopplerowski 24,125 GHz |
|---|---|
| Prędkość odpowiedzi: | Ultraszybki wyzwalacz <50ms |
| Zasilanie: | Szerokie napięcie 12-36 V DC |
1500mm Długość Blankingiem Infraczerwone światło zasłona 8m wykrywanie zasięgu szybkie drzwi czujnik
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Cechy: | Odporny na korozję |
| Ocena IP: | IP67 |
IP67 Zasłona podczerwonego światła
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Cechy: | Odporny na korozję |
| Ocena IP: | IP67 |

