Wszystkie produkty
-
Czujniki zasłony świetlnej bezpieczeństwa
-
Czujniki ruchu
-
Infraczerwone czujniki fotocząsteczek
-
Detektor pętli
-
Czujnik bezpieczeństwa bramy bariery
-
Czytnik UHF
-
Czytnik kart RFID
-
System parkowania
-
System zarządzania gośćmi
-
System kontroli dostępu
-
Przekaźnik i odbiornik zdalnego sterowania
-
Bezprzewodowy otwieracz drzwi
-
System świateł drogowych
-
Przycisk przełączania
-
BurookCześć Norman... właśnie przypomniałem sobie, że nie dałem ci znać... wszystko się udało.Uwielbiali przedmiot (założenie, że będzie trwał przez następne 10 lat lub tak) -
Kiran.Jutai to jedna z najbardziej pewnych siebie firm, jakie spotkałem w Chinach.
słowa kluczowe [ vehicle detection radar sensor ] mecz 95 produkty.
Czujnik radarowy przeciwkolizji IP65 do sterowania bramą bariery parkingowej
| Częstotliwość robocza: | 24,150 GHz |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 10–24 V prądu stałego |
| Styk przekaźnika: | 1A przy 24VDC/AC |
Czujnik radaru przemysłowego dla drzwi prędkościowych z maskowaniem ruchu między drógami i częstotliwością antenową 24,125 GHz
| Rodzaj wyjścia: | 1 wyjście przekaźnika. |
|---|---|
| Zasilanie: | 12-24 V prądu stałego |
| Częstotliwość anteny: | 24.125 GHz |
IP65 wielofunkcyjny czujnik radarowy mikrofalowy dla strażnika bezpieczeństwa bram bariery
| Częstotliwość robocza: | 24,150 GHz |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 10–24 V prądu stałego |
| Styk przekaźnika: | 1A przy 24VDC/AC |
Wielokrotne tryby wykrywania czujnik radarowy mikrofalowy dla bezpieczeństwa bramy bariery
| Częstotliwość robocza: | 24,150 GHz |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 10–24 V prądu stałego |
| Styk przekaźnika: | 1A przy 24VDC/AC |
Zmiennego zasięgu wykrywania czujnik radarowy czujnik ruchu pojazdu dla bram barierowych
| Częstotliwość robocza: | 24,150 GHz |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 10–24 V prądu stałego |
| Styk przekaźnika: | 1A przy 24VDC/AC |
Czujnik radaru ruchu mikrofalowego do wykrywania pieszych w pojazdach o przemysłowych szybkich drzwiach
| Rodzaj wyjścia: | 1 wyjście przekaźnika. |
|---|---|
| Zasilanie: | 12-24 V prądu stałego |
| Częstotliwość anteny: | 24.125 GHz |
Radar dopplerowy IP65 automatyczne drzwi przemysłowe bramy bariery wykrywanie pojazdów
| Produkcja: | 2 Relays Output. 2 wyjścia przekaźnikowe. Max.48 VAC/DC. Maks. 48 VAC/DC. |
|---|---|
| Zasilanie: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Częstotliwość: | 24.125 GHz |
Wi-Fi łączność czujnik prędkości radaru czujnik prędkości samochodu 250km/h
| Szczegóły pakowania: | Kreskówka |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5 - 8 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T, akredytywa, D/A, D/P, Western Union, Paypal,, MoneyGram, Alipay |
24.150GHz Radar fal milimetrowych Automotive Do parkingu Rozróżnić pojazd i ludzi
| Częstotliwość robocza: | 24,150 GHz |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 10–24 V prądu stałego |
| Styk przekaźnika: | 1A przy 24VDC/AC |
RVP42-7M Otwieracz drzwi czujnik ruchu Ludzie różnicowanie pojazdów dla przemysłowych drzwi powietrznych
| Produkcja: | 1 Wyjście przekaźnikowe. |
|---|---|
| Zasilanie: | 12-24 V prądu stałego |
| Częstotliwość: | 24.125 GHz |

