Wszystkie produkty
-
Czujniki zasłony świetlnej bezpieczeństwa
-
Czujniki ruchu
-
Infraczerwone czujniki fotocząsteczek
-
Detektor pętli
-
Czujnik bezpieczeństwa bramy bariery
-
Czytnik UHF
-
Czytnik kart RFID
-
System parkowania
-
System zarządzania gośćmi
-
System kontroli dostępu
-
Przekaźnik i odbiornik zdalnego sterowania
-
Bezprzewodowy otwieracz drzwi
-
System świateł drogowych
-
Przycisk przełączania
-
BurookCześć Norman... właśnie przypomniałem sobie, że nie dałem ci znać... wszystko się udało.Uwielbiali przedmiot (założenie, że będzie trwał przez następne 10 lat lub tak) -
Kiran.Jutai to jedna z najbardziej pewnych siebie firm, jakie spotkałem w Chinach.
słowa kluczowe [ warehouse loading dock sensor ] mecz 63 produkty.
Kurtyna świetlna bezpieczeństwa IP67 do przemysłowych drzwi automatycznych i bram garażowych
| Ocena IP: | IP67 |
|---|---|
| Funkcjonować: | Wygaszanie |
| Odległość wykrywania: | 8 m |
IP67 - bariera fotoelektryczna dla chłodniczych i przemysłowych drzwi o dużej prędkości
| Ocena IP: | IP67 |
|---|---|
| Funkcjonować: | Wygaszanie |
| Odległość wykrywania: | 8 m |
Detektor pętli bramkowej dla barier drzwi przemysłowych wskaźnik pętli krótkiego obwodu otwartego niezawodna wydajność
| Zasilacz: | 12-24 V. |
|---|---|
| Wrażliwość: | 20-2000μH |
| Regulacja sensoryczna: | Możliwość wyboru 6 sposobów/Najwyższa 0,010% DL/L/ Najniższa 2,56% DL/L |
Radar mikrofalowy do wykrywania wózków widłowych w drzwiach przemysłowych
| Produkcja: | 1 Wyjście przekaźnikowe. |
|---|---|
| Zasilanie: | 12-24 V prądu stałego |
| Częstotliwość: | 24.125 GHz |
Kurtyna świetlna do ochrony drzwi przemysłowych z certyfikatem CE i obudową IP67
| Ocena IP: | IP67 |
|---|---|
| Funkcjonować: | Wygaszanie |
| Odległość wykrywania: | 8 m |
Kurtyna bezpieczeństwa fotoelektryczna do szybkich drzwi z opcjami 8-16 wiązek
| Ocena IP: | IP67 |
|---|---|
| Funkcjonować: | Wygaszanie |
| Odległość wykrywania: | 8 m |
Bariera Ochrony na Podczerwień do Bram Przemysłowych z Regulowaną Długością 500-2500mm
| Ocena IP: | IP67 |
|---|---|
| Funkcjonować: | Wygaszanie |
| Odległość wykrywania: | 8 m |
Kontroler otwierający bramę WiFi z 4 wyjściami przekaźnika 3 wejściami cyfrowymi i interfejsem RS485
| Wyjście przekaźnika: | 4 Way |
|---|---|
| Wejście przekaźnika: | 3 sposób |
| Komunikować: | Wi-Fi/4G |
Dwuwarstwowy wykrywacz ruchu mikrofalowy do przemysłowych drzwi garażowych
| Rodzaj wyjścia: | 1 wyjście przekaźnika. |
|---|---|
| Zasilanie: | 12-24 V prądu stałego |
| Częstotliwość anteny: | 24.125 GHz |
Adjustable Loop Detector for Parking Boom Barrier with Relay Output to Detect Trucks
| Zasilacz: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000μH |
| Wrażliwość: | Możliwość wyboru 6 sposobów/Najwyższa 0,010% DL/L/ Najniższa 2,56% DL/L |

