Wszystkie produkty
-
Czujniki zasłony świetlnej bezpieczeństwa
-
Czujniki ruchu
-
Infraczerwone czujniki fotocząsteczek
-
Detektor pętli
-
Czujnik bezpieczeństwa bramy bariery
-
Czytnik UHF
-
Czytnik kart RFID
-
System parkowania
-
System zarządzania gośćmi
-
System kontroli dostępu
-
Przekaźnik i odbiornik zdalnego sterowania
-
Bezprzewodowy otwieracz drzwi
-
System świateł drogowych
-
Przycisk przełączania
-
BurookCześć Norman... właśnie przypomniałem sobie, że nie dałem ci znać... wszystko się udało.Uwielbiali przedmiot (założenie, że będzie trwał przez następne 10 lat lub tak) -
Kiran.Jutai to jedna z najbardziej pewnych siebie firm, jakie spotkałem w Chinach.
słowa kluczowe [ adjustable detection range radar sensor ] mecz 90 produkty.
RVP42-7M Przemysłowy czujnik radarowy rozpoznawanie kierunku wózka widłowego dla drzwi doku ładowania magazynu
| Technologia wyczuwania: | Planarny radar dopplerowski 24,125 GHz |
|---|---|
| Rozpoznawanie wózków widłowych: | 95% wysoka precyzja |
| Specyfikacja mocy: | Zasilanie przemysłowe 12–36 V DC |
RVP42-7M Szybki Czujnik Radarowy Anty-szczypiący do Szybkich Drzwi Przemysłowych Rolowanych
| Zasada wykrywania: | Szybki radar dopplerowski 24,125 GHz |
|---|---|
| Prędkość odpowiedzi: | Ultraszybki wyzwalacz <50ms |
| Zasilanie: | Szerokie napięcie 12-36 V DC |
RVP42-7M Sensor radarowy przemysłowy przeciw zakłóceniom dla warsztatów fabrycznych
| Zasada radaru: | Planarny radar dopplerowski 24,125 GHz |
|---|---|
| Rozpoznawanie pojazdu: | 95% wysoka dokładność |
| Zasilanie: | 12-36 V prądu stałego, <100 mA |
Izolowany czujnik zasłon o podczerwonym świetle z zasięgiem wykrywania 20 m
| Ocena IP: | IP65 |
|---|---|
| Kod Hs: | 8531100000 |
| Specyfikacja: | 112*13*8,5 |
Czujnik radaru mikrofalowego o dużym wydajności dla bezpieczeństwa rozpoznawania pojazdów w drzwiach doku ładowania
| Rodzaj wyjścia: | 1 wyjście przekaźnika. |
|---|---|
| Zasilanie: | 12-24 V prądu stałego |
| Częstotliwość anteny: | 24.125 GHz |
24.125GHz Automatyczny wykrywacz drzwi czujnik ruchu radaru mikrofalowego 12-28VAC
| Produkcja: | 2 Relays Output. 2 wyjścia przekaźnikowe. Max.48 VAC/DC. Maks. 48 VAC/DC. |
|---|---|
| Zasilanie: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Częstotliwość: | 24.125 GHz |
Wykrywanie podnośników widłowych
| Produkcja: | 2 Relays Output. 2 wyjścia przekaźnikowe. Max.48 VAC/DC. Maks. 48 VAC/DC. |
|---|---|
| Zasilanie: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Częstotliwość: | 24.125 GHz |
Przemysłowy czujnik radarowy do wykrywania pieszych i pojazdów w drzwiach magazynu
| Produkcja: | 1 Wyjście przekaźnikowe. |
|---|---|
| Zasilanie: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Częstotliwość: | 24.125 GHz |
Automatyczny detektor aktywacji bramy 24GHz czujnik radarowy dla przemysłowych szybkich drzwi
| Produkcja: | 2 Relays Output. 2 wyjścia przekaźnikowe. Max.48 VAC/DC. Maks. 48 VAC/DC. |
|---|---|
| Zasilanie: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Częstotliwość: | 24.125 GHz |
Czujnik radaru przemysłowego dla drzwi prędkościowych z maskowaniem ruchu między drógami i częstotliwością antenową 24,125 GHz
| Rodzaj wyjścia: | 1 wyjście przekaźnika. |
|---|---|
| Zasilanie: | 12-24 V prądu stałego |
| Częstotliwość anteny: | 24.125 GHz |

