Wszystkie produkty
-
Czujniki zasłony świetlnej bezpieczeństwa
-
Czujniki ruchu
-
Infraczerwone czujniki fotocząsteczek
-
Detektor pętli
-
Czujnik bezpieczeństwa bramy bariery
-
Czytnik UHF
-
Czytnik kart RFID
-
System parkowania
-
System zarządzania gośćmi
-
System kontroli dostępu
-
Przekaźnik i odbiornik zdalnego sterowania
-
Bezprzewodowy otwieracz drzwi
-
System świateł drogowych
-
Przycisk przełączania
-
BurookCześć Norman... właśnie przypomniałem sobie, że nie dałem ci znać... wszystko się udało.Uwielbiali przedmiot (założenie, że będzie trwał przez następne 10 lat lub tak) -
Kiran.Jutai to jedna z najbardziej pewnych siebie firm, jakie spotkałem w Chinach.
słowa kluczowe [ all in one gate opener controller ] mecz 47 produkty.
4G GSM Gate Opener Controller Alarm SMS Calling All-in-One Secure Gate Access WH-300
| Częstotliwość GSM/4G: | 4G-EU (dla regionu EMEA), 4G-US (dla Ameryki Północnej/Środkowej), 4G-AU (dla Ameryki Łacińskiej/AUS |
|---|---|
| Zasilanie: | AC/DC 9–36 V/1 A |
| Zużycie energii: | Maks. 50 mA/średnia 25 mA |
Kontroler otwierający bramę WiFi z 4 wyjściami przekaźnika 3 wejściami cyfrowymi i interfejsem RS485
| Wyjście przekaźnika: | 4 Way |
|---|---|
| Wejście przekaźnika: | 3 sposób |
| Komunikować: | Wi-Fi/4G |
Inteligentny kontroler bariery chmurowej z dostępem WiFi/4G dla parkingów i osiedli zamkniętych
| Wyjście przekaźnika: | 4 Way |
|---|---|
| Wejście przekaźnika: | 3 sposób |
| Komunikować: | Wi-Fi/4G |
Kod ruchowy zaszyfrowany odbiornik zdalnego sterowania 4 Odległość przekaźnika 100 metrów
| Częstotliwość: | 433MHz |
|---|---|
| Odległość robocza: | 100 |
| Dodaj i usuń identyfikator: | Zwarcie lub specjalny pilot zdalnego sterowania |
System inteligentnej bramy zarządzania projektami z wieloma urządzeniami z scentralizowaną kontrolą APP
| Wyjście przekaźnika: | 4 Way |
|---|---|
| Wejście przekaźnika: | 3 sposób |
| Komunikować: | Wi-Fi/4G |
Inteligentny system kontroli dostępu do bram z zarządzaniem w chmurze i kontrolą grupową
| Wyjście przekaźnika: | 4 Way |
|---|---|
| Wejście przekaźnika: | 3 sposób |
| Komunikować: | Wi-Fi/4G |
Kontroler aplikacji chmurowej GateLink WiFi dla automatyki bram i wideodomofonów
| Wyjście przekaźnika: | 4 Way |
|---|---|
| Wejście przekaźnika: | 3 sposób |
| Komunikować: | Wi-Fi/4G |
Wykorzystany przez WIFI sterownik bramy z zintegrowanym kamerą interkom i platformą reklamową
| Wyjście przekaźnika: | 4 Way |
|---|---|
| Wejście przekaźnika: | 3 sposób |
| Komunikować: | Wi-Fi/4G |
Bezprzewodowy system sterowania bramą z APP Intercom HD Night Vision i integracją RS485
| Wyjście przekaźnika: | 4 Way |
|---|---|
| Wejście przekaźnika: | 3 sposób |
| Komunikować: | Wi-Fi/4G |
Inteligentny kontroler drzwi WIFI z kamerą HD i dwukierunkowym dźwiękiem zdalnego dostępu
| Wyjście przekaźnika: | 4 Way |
|---|---|
| Wejście przekaźnika: | 3 sposób |
| Komunikować: | Wi-Fi/4G |

