Wszystkie produkty
-
Czujniki zasłony świetlnej bezpieczeństwa
-
Czujniki ruchu
-
Infraczerwone czujniki fotocząsteczek
-
Detektor pętli
-
Czujnik bezpieczeństwa bramy bariery
-
Czytnik UHF
-
Czytnik kart RFID
-
System parkowania
-
System zarządzania gośćmi
-
System kontroli dostępu
-
Przekaźnik i odbiornik zdalnego sterowania
-
Bezprzewodowy otwieracz drzwi
-
System świateł drogowych
-
Przycisk przełączania
-
BurookCześć Norman... właśnie przypomniałem sobie, że nie dałem ci znać... wszystko się udało.Uwielbiali przedmiot (założenie, że będzie trwał przez następne 10 lat lub tak) -
Kiran.Jutai to jedna z najbardziej pewnych siebie firm, jakie spotkałem w Chinach.
słowa kluczowe [ all in one gate opener controller ] mecz 174 produkty.
Komercyjne rozwiązanie inteligentnej bramy z podglądem na żywo, historią logów i udostępnianiem wielu użytkownikom
| Wyjście przekaźnika: | 4 Way |
|---|---|
| Wejście przekaźnika: | 3 sposób |
| Komunikować: | Wi-Fi/4G |
433MHz Niestandardowe Mini Ukryte Otwieracze Drzwi Z T Smart Wi-Fi Kontrola I opcja sterowania głosowego
| Kod: | Kodowanie rolkowe zapobiegające pękaniu |
|---|---|
| Częstotliwość: | 433MHz |
| Odległość robocza: | > 35 metrów |
Przełącznik przyciskowy dla bramy przemysłowej Automatyczna bariera drzwi dostosowywalna
| Zasada: | Rezystancyjny |
|---|---|
| Rodzaj: | Normalnie otwarte |
| Metoda wykrywania: | Typ korelacji |
Inteligentny kontroler WiFi do bramy, zdalne zarządzanie, obsługa chmury, 4 kanały, z RS485
| Relay Output: | 4 way |
|---|---|
| Relay Input: | 3 way |
| Communicate: | WiFi/4G/Bluetooth/RS485 |
Single Channel Loop Detector for Parking Barrier Gate Truck Motorcycle Forklift Detection
| Zasilacz: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000μH |
| Wrażliwość: | Możliwość wyboru 6 sposobów/Najwyższa 0,010% DL/L/ Najniższa 2,56% DL/L |
433MHz 128 Bit Nieliniowy kod szyfrowania Roll Funkcja dostosowalna Odbiorniki
| Kod: | Kodowanie rolkowe zapobiegające pękaniu |
|---|---|
| Częstotliwość: | 433MHz |
| Odległość robocza: | > 35 metrów |
Detektor śluzowy bramy bariery jednokanałowej 110-240V Wysoka wrażliwość może wykryć dowolny model pojazdu
| Zasilacz: | 110-240 V |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000μH |
| WRAŻLIWOŚĆ: | Możliwość wyboru 6 sposobów/Najwyższa 0,010% DL/L/ Najniższa 2,56% DL/L |
Odczyt karty Bluetooth o zasięgu 4 m zaszyfrowany, używany do kontroli dostępu bezpieczeństwa systemu parkingowego
| Odległość czytania: | 1-5m |
|---|---|
| Napięcie robocze: | DC 12-24V/2A |
| Temperatura pracy: | -20℃~+60℃ |
System sterowania dostępem do urządzeń ochrony parkingowej
| Odległość czytania: | 1-5m |
|---|---|
| Napięcie robocze: | DC 12-24V/2A |
| Temperatura pracy: | -20℃~+60℃ |
Detektor obecności pojazdu z czujnikiem pętli wyjściowej impulsowej do szlabanów AC DC
| Zasilacz: | 12-24 V. |
|---|---|
| Wrażliwość: | 20-2000μH |
| Regulacja sensoryczna: | Możliwość wyboru 6 sposobów/Najwyższa 0,010% DL/L/ Najniższa 2,56% DL/L |

