Wszystkie produkty
-
Czujniki zasłony świetlnej bezpieczeństwa
-
Czujniki ruchu
-
Infraczerwone czujniki fotocząsteczek
-
Detektor pętli
-
Czujnik bezpieczeństwa bramy bariery
-
Czytnik UHF
-
Czytnik kart RFID
-
System parkowania
-
System zarządzania gośćmi
-
System kontroli dostępu
-
Przekaźnik i odbiornik zdalnego sterowania
-
Bezprzewodowy otwieracz drzwi
-
System świateł drogowych
-
Przycisk przełączania
-
BurookCześć Norman... właśnie przypomniałem sobie, że nie dałem ci znać... wszystko się udało.Uwielbiali przedmiot (założenie, że będzie trwał przez następne 10 lat lub tak) -
Kiran.Jutai to jedna z najbardziej pewnych siebie firm, jakie spotkałem w Chinach.
słowa kluczowe [ all in one gate opener controller ] mecz 174 produkty.
Dwuobieżny czujnik pojazdu do bramy bariery parkingowej z wykrywaniem ciężarówek o wysokiej wrażliwości
| Wymagania mocy: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| Wrażliwość: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
Dwójkanałowy czujnik pętli do sterowania pasem ruchu i klasyfikacji pojazdów
| Wymagania dotyczące zasilania: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| Wrażliwość: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
Czujnik ruchu Bluetooth APP dla bram przemysłowych z rozpoznawaniem kierunku
| Ustawienie: | APLIKACJA Bluetooth |
|---|---|
| Produkcja: | 2 Relays Output. 2 wyjścia przekaźnikowe. Max.48 VAC/DC. Maks. 48 VAC/DC. |
| Zasilanie: | 12-28VAC, 12-36VDC |
24GHz Doppler Microwave Radar Sensor ruchu dla przemysłowych szybkich bram
| Produkcja: | 2 Relays Output. 2 wyjścia przekaźnikowe. Max.48 VAC/DC. Maks. 48 VAC/DC. |
|---|---|
| Zasilanie: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Częstotliwość: | 24.125 GHz |
Fotocella bramy podczerwonej z zasięgiem wykrywania 30 m dla drzwi przesuwnych i huśtawczych
| Ocena IP: | IP65 |
|---|---|
| Zasięg wykrywania: | 30m |
| Rodzaj: | Włączone |
24.125 GHz czujnik ruchu bramy dla przemysłowych drzwi do chłodzenia
| Produkcja: | 2 Relays Output. 2 wyjścia przekaźnikowe. Max.48 VAC/DC. Maks. 48 VAC/DC. |
|---|---|
| Zasilanie: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Częstotliwość: | 24.125 GHz |
Automatyczny czujnik IR z zasięgiem 30 m i odpornością na światło słoneczne
| Ocena IP: | IP65 |
|---|---|
| Zasięg wykrywania: | 30m |
| Rodzaj: | Włączone |
Zewnętrzna fotokomórka na podczerwień IR-20 do wykrywania bezpieczeństwa bram i drzwi
| Ocena IP: | ip65 |
|---|---|
| Zasięg wykrywania: | 30 m |
| Typ: | przewodowe |
30m przewodowy wiązek podczerwony dla automatycznego bezpieczeństwa bramy
| Ocena IP: | IP65 |
|---|---|
| Kod Hs: | 8531901000 |
| Wielkość opakowania: | 12,00 cm * 11,70 cm * 4,30 cm |
IP65 wodoodporne światła bezpieczeństwa podczerwone dla bram
| Ocena IP: | IP65 |
|---|---|
| Kod Hs: | 8531901000 |
| Wielkość opakowania: | 12,00 cm * 11,70 cm * 4,30 cm |

