Wszystkie produkty
-
Czujniki zasłony świetlnej bezpieczeństwa
-
Czujniki ruchu
-
Infraczerwone czujniki fotocząsteczek
-
Detektor pętli
-
Czujnik bezpieczeństwa bramy bariery
-
Czytnik UHF
-
Czytnik kart RFID
-
System parkowania
-
System zarządzania gośćmi
-
System kontroli dostępu
-
Przekaźnik i odbiornik zdalnego sterowania
-
Bezprzewodowy otwieracz drzwi
-
System świateł drogowych
-
Przycisk przełączania
-
BurookCześć Norman... właśnie przypomniałem sobie, że nie dałem ci znać... wszystko się udało.Uwielbiali przedmiot (założenie, że będzie trwał przez następne 10 lat lub tak) -
Kiran.Jutai to jedna z najbardziej pewnych siebie firm, jakie spotkałem w Chinach.
słowa kluczowe [ all in one gate opener controller ] mecz 174 produkty.
System sterowania dostępem do sieci GateLink WiFi
| Wyjście przekaźnikowe: | 4 sposoby |
|---|---|
| Wejście przekaźnika: | 3 sposoby |
| Komunikować się: | Wi-Fi/4G |
System zdalnego zarządzania Wi-Fi / 4G Controller GateLink dla barier bram i inteligentnych budynków
| Wyjście przekaźnika: | 4 Way |
|---|---|
| Wejście przekaźnika: | 3 sposób |
| Komunikować: | Wi-Fi/4G |
Single Channel Vehicle Loop Sensor for Parking Barrier Gates Trucks Motorcycles and Industrial Forklifts
| Zasilacz: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000μH |
| Wrażliwość: | Możliwość wyboru 6 sposobów/Najwyższa 0,010% DL/L/ Najniższa 2,56% DL/L |
Wysokiej wrażliwości Dwu-kanałowy detektor pętli dla systemu liczenia pojazdów w bramie bariery parkingowej
| Wymagania mocy: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| Wrażliwość: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
Czujnik bezpieczeństwa na podczerwień do drzwi przesuwnych, drzwi garażowych i bram
| Ocena IP: | ip65 |
|---|---|
| Zasięg wykrywania: | 30 m |
| Typ: | przewodowe |
Dostosowywalne automatyczne bramy JUTAI
| Ocena IP: | IP65 |
|---|---|
| Kod Hs: | 8531901000 |
| Wielkość opakowania: | 12,00 cm * 11,70 cm * 4,30 cm |
Inteligentny kontroler drzwi WIFI z kamerą HD i dwukierunkowym dźwiękiem zdalnego dostępu
| Wyjście przekaźnika: | 4 Way |
|---|---|
| Wejście przekaźnika: | 3 sposób |
| Komunikować: | Wi-Fi/4G |
Czterostopniowy przełącznik wybieralny detektor pętli 20-80KHz dla bariery bramy
| Zasilacz: | 12-24 V prądu stałego |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000μH |
| WRAŻLIWOŚĆ: | Możliwość wyboru 6 sposobów/Najwyższa 0,010% DL/L/ Najniższa 2,56% DL/L |
Inteligentny sterownik bramy WiFi / 4G włączony sterowanie zdalnym dostępem do automatycznych barier drzwi
| Wyjście przekaźnika: | 4 Way |
|---|---|
| Wejście przekaźnika: | 3 sposób |
| Komunikować: | Wi-Fi/4G |
System sterowania dostępem do inteligentnych drzwi z APP Remote Open Close and Real Time Monitoring
| Wyjście przekaźnika: | 4 Way |
|---|---|
| Wejście przekaźnika: | 3 sposób |
| Komunikować: | Wi-Fi/4G |

