Wszystkie produkty
-
Czujniki zasłony świetlnej bezpieczeństwa
-
Czujniki ruchu
-
Infraczerwone czujniki fotocząsteczek
-
Detektor pętli
-
Czujnik bezpieczeństwa bramy bariery
-
Czytnik UHF
-
Czytnik kart RFID
-
System parkowania
-
System zarządzania gośćmi
-
System kontroli dostępu
-
Przekaźnik i odbiornik zdalnego sterowania
-
Bezprzewodowy otwieracz drzwi
-
System świateł drogowych
-
Przycisk przełączania
-
BurookCześć Norman... właśnie przypomniałem sobie, że nie dałem ci znać... wszystko się udało.Uwielbiali przedmiot (założenie, że będzie trwał przez następne 10 lat lub tak) -
Kiran.Jutai to jedna z najbardziej pewnych siebie firm, jakie spotkałem w Chinach.
słowa kluczowe [ barrier gates radar sensor ] mecz 52 produkty.
Bezpieczeństwo Światło bariera anty ścisk fotocella 180 stopni pozioma
| Ocena IP: | IP65 |
|---|---|
| Kod Hs: | 8531100000 |
| Specyfikacja: | 112*13*8,5 |
110-240V Funkcja ochrony przed opóźnieniem pojedynczego kanału czujnik pętli indukcyjnej 2000uH
| Zasilacz: | 110-240 V |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000μH |
| WRAŻLIWOŚĆ: | Możliwość wyboru 6 sposobów/Najwyższa 0,010% DL/L/ Najniższa 2,56% DL/L |
Radar dopplerowy IP65 automatyczne drzwi przemysłowe bramy bariery wykrywanie pojazdów
| Produkcja: | 2 Relays Output. 2 wyjścia przekaźnikowe. Max.48 VAC/DC. Maks. 48 VAC/DC. |
|---|---|
| Zasilanie: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Częstotliwość: | 24.125 GHz |
Wodaodporny czujnik ruchu do automatycznego otwierania bram przemysłowych, maskowania ruchu krzyżowego
| Produkcja: | Podwójne wyjście przekaźnikowe |
|---|---|
| Zasilanie: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Częstotliwość: | 24.125 GHz |
Czujnik ruchu oparty na radarze maskującym ruch w ruchu drogowym 48 V AC/DC
| Zakres temperatury pracy: | -30 do 70 ℃ |
|---|---|
| Produkcja: | Podwójne wyjście przekaźnikowe |
| Rozpoznawanie kierunku: | Maskowanie ruchu poprzecznego |
Czujnik ruchu RVP42-9ME do szybkiego otwierania drzwi, różnicowania osób i wózków widłowych
| Produkcja: | 2 Relays Output. 2 wyjścia przekaźnikowe. Max.48 VAC/DC. Maks. 48 VAC/DC. |
|---|---|
| Zasilanie: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Częstotliwość: | 24.125 GHz |
Dwójkanałowy czujnik ruchu pojazdów
| Zasilanie: | 12-24 V prądu stałego |
|---|---|
| Szybkie czasy reakcji: | 10-90 ms |
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
Światła bezpieczeństwa zasłona anty szczypanie fotocella 1m 4 wiązki dla przemysłowych drzwi szybkich PVC
| Ocena IP: | IP65 |
|---|---|
| Kod Hs: | 8531100000 |
| Specyfikacja: | 112*13*8,5 |
IP65 Ostrzeżone kratownictwo odporne na promieniowanie UV Wylot na zewnątrz 30 metrów Wykrycie monitorowanie bezpieczeństwa mieszkaniowego
| IP Rating: | IP65 |
|---|---|
| HS Code: | 8531100000 |
| Specification: | 112*13*8.5 |
30m w wykrywaniu światła słonecznego IP65 180° Obrót zasłony bezpieczeństwa światła dla dużych drzwi przemysłowych
| Ocena IP: | IP65 |
|---|---|
| Kod Hs: | 8531100000 |
| Specyfikacja: | 112*13*8,5 |

