Wszystkie produkty
-
Czujniki zasłony świetlnej bezpieczeństwa
-
Czujniki ruchu
-
Infraczerwone czujniki fotocząsteczek
-
Detektor pętli
-
Czujnik bezpieczeństwa bramy bariery
-
Czytnik UHF
-
Czytnik kart RFID
-
System parkowania
-
System zarządzania gośćmi
-
System kontroli dostępu
-
Przekaźnik i odbiornik zdalnego sterowania
-
Bezprzewodowy otwieracz drzwi
-
System świateł drogowych
-
Przycisk przełączania
-
BurookCześć Norman... właśnie przypomniałem sobie, że nie dałem ci znać... wszystko się udało.Uwielbiali przedmiot (założenie, że będzie trwał przez następne 10 lat lub tak) -
Kiran.Jutai to jedna z najbardziej pewnych siebie firm, jakie spotkałem w Chinach.
słowa kluczowe [ barrier gates radar sensor ] mecz 56 produkty.
Wielokrotne tryby wykrywania czujnik radarowy mikrofalowy dla bezpieczeństwa bramy bariery
| Częstotliwość robocza: | 24,150 GHz |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 10–24 V prądu stałego |
| Styk przekaźnika: | 1A przy 24VDC/AC |
Radarowy czujnik rozpoznawania kierunku wózka widłowego RVP42-7M do drzwi rampy przeładunkowej
| Zasada radaru: | Planarny radar dopplerowski 24,125 GHz |
|---|---|
| Cel rozpoznania: | Pojazd, pieszy, wózek widłowy |
| Zasilanie: | 12-36 V prądu stałego, <100 mA |
RVP42-7M Przemysłowy czujnik radarowy rozpoznawanie kierunku wózka widłowego dla drzwi doku ładowania magazynu
| Technologia wyczuwania: | Planarny radar dopplerowski 24,125 GHz |
|---|---|
| Rozpoznawanie wózków widłowych: | 95% wysoka precyzja |
| Specyfikacja mocy: | Zasilanie przemysłowe 12–36 V DC |
Brama barierowa anty rozbijająca czujnik radarowy fal milimetrowych dla parkingu odróżnia pojazd i ludzi
| Częstotliwość robocza: | 24,150 GHz |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 10–24 V prądu stałego |
| Styk przekaźnika: | 1A przy 24VDC/AC |
IP65 wielofunkcyjny czujnik radarowy mikrofalowy dla strażnika bezpieczeństwa bram bariery
| Częstotliwość robocza: | 24,150 GHz |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 10–24 V prądu stałego |
| Styk przekaźnika: | 1A przy 24VDC/AC |
24.125 GHz czujnik ruchu bramy dla przemysłowych drzwi do chłodzenia
| Produkcja: | 2 Relays Output. 2 wyjścia przekaźnikowe. Max.48 VAC/DC. Maks. 48 VAC/DC. |
|---|---|
| Zasilanie: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Częstotliwość: | 24.125 GHz |
Różnorodność Kompatybilność wodoodporny wykrywacz ruchu mikrofalowego dla bram barierowych
| Częstotliwość robocza: | 24,150 GHz |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 10–24 V prądu stałego |
| Styk przekaźnika: | 1A przy 24VDC/AC |
RVP42-7M 24GHz Doppler Radar Sensor ruchu Wóz widłowy wykrywanie pieszych IP65 dla drzwi przemysłowych
| Technologia rdzenia: | Radar dopplerowski 24,125 GHz z modułem planarnym |
|---|---|
| Cel wykrywania: | Pojazd, pieszy, wózek widłowy |
| Dokładność rozpoznawania: | 95% dla pojazdów i pieszych |
24.150GHz Radar fal milimetrowych Automotive Do parkingu Rozróżnić pojazd i ludzi
| Częstotliwość robocza: | 24,150 GHz |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 10–24 V prądu stałego |
| Styk przekaźnika: | 1A przy 24VDC/AC |
Włączyć / wyłączyć 10-90MS detektor pętli bariery bramy dla systemu zarządzania parkingiem
| Zasilacz: | 110-240 V |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000μH |
| WRAŻLIWOŚĆ: | Możliwość wyboru 6 sposobów/Najwyższa 0,010% DL/L/ Najniższa 2,56% DL/L |

