Wszystkie produkty
-
Czujniki zasłony świetlnej bezpieczeństwa
-
Czujniki ruchu
-
Infraczerwone czujniki fotocząsteczek
-
Detektor pętli
-
Czujnik bezpieczeństwa bramy bariery
-
Czytnik UHF
-
Czytnik kart RFID
-
System parkowania
-
System zarządzania gośćmi
-
System kontroli dostępu
-
Przekaźnik i odbiornik zdalnego sterowania
-
Bezprzewodowy otwieracz drzwi
-
System świateł drogowych
-
Przycisk przełączania
-
BurookCześć Norman... właśnie przypomniałem sobie, że nie dałem ci znać... wszystko się udało.Uwielbiali przedmiot (założenie, że będzie trwał przez następne 10 lat lub tak) -
Kiran.Jutai to jedna z najbardziej pewnych siebie firm, jakie spotkałem w Chinach.
słowa kluczowe [ barrier gates radar sensor ] mecz 52 produkty.
Wysokowrażliwy czujnik zasłony światła bezpieczeństwa stosowany do bezpieczeństwa drzwi o dużej prędkości
| Ocena IP: | IP65 |
|---|---|
| Kod Hs: | 8531100000 |
| Specyfikacja: | 112*13*8,5 |
JUTAI Bezpieczeństwo 1m 4 Infraświetlne światła czujnik zasłony do szybkich drzwi przemysłowych PVC
| Ocena IP: | IP65 |
|---|---|
| Kod Hs: | 8531100000 |
| Specyfikacja: | 112*13*8,5 |
Izolowany czujnik zasłon o podczerwonym świetle z zasięgiem wykrywania 20 m
| Ocena IP: | IP65 |
|---|---|
| Kod Hs: | 8531100000 |
| Specyfikacja: | 112*13*8,5 |
IP65 Światło bezpieczeństwa czujnik zasłony czujnik ochrony światła 30m
| Ocena IP: | IP65 |
|---|---|
| Kod Hs: | 8531100000 |
| Specyfikacja: | 112*13*8,5 |
Zindywidualizowany czujnik drzwia fotonapędowego z zasięgiem 30 m
| Ocena IP: | IP65 |
|---|---|
| Kod Hs: | 8531100000 |
| Specyfikacja: | 112*13*8,5 |
Infraczerwony czujnik zasłony światła 1m 4 wiązki
| Ocena IP: | IP65 |
|---|---|
| Kod Hs: | 8531100000 |
| Specyfikacja: | 112*13*8,5 |
Wodoszczelne światło bezpieczeństwa czujnik zasłony
| Ocena IP: | IP65 |
|---|---|
| Kod Hs: | 8531100000 |
| Specyfikacja: | 112*13*8,5 |
10-24VDC Boom Barrier Sensor For Parking Barrier Anti Collision 1-6m Działalność wykrywania
| Częstotliwość robocza: | 24,150 GHz |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 10–24 V prądu stałego |
| Styk przekaźnika: | 1A przy 24VDC/AC |
Czujnik czujnika pętli ruchu drogowego
| Zasilacz: | 110-240 V |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000μH |
| WRAŻLIWOŚĆ: | Możliwość wyboru 6 sposobów/Najwyższa 0,010% DL/L/ Najniższa 2,56% DL/L |
24GHz Doppler Microwave Radar Sensor ruchu dla przemysłowych szybkich bram
| Produkcja: | 2 Relays Output. 2 wyjścia przekaźnikowe. Max.48 VAC/DC. Maks. 48 VAC/DC. |
|---|---|
| Zasilanie: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Częstotliwość: | 24.125 GHz |

