Wszystkie produkty
-
Czujniki zasłony świetlnej bezpieczeństwa
-
Czujniki ruchu
-
Infraczerwone czujniki fotocząsteczek
-
Detektor pętli
-
Czujnik bezpieczeństwa bramy bariery
-
Czytnik UHF
-
Czytnik kart RFID
-
System parkowania
-
System zarządzania gośćmi
-
System kontroli dostępu
-
Przekaźnik i odbiornik zdalnego sterowania
-
Bezprzewodowy otwieracz drzwi
-
System świateł drogowych
-
Przycisk przełączania
-
BurookCześć Norman... właśnie przypomniałem sobie, że nie dałem ci znać... wszystko się udało.Uwielbiali przedmiot (założenie, że będzie trwał przez następne 10 lat lub tak) -
Kiran.Jutai to jedna z najbardziej pewnych siebie firm, jakie spotkałem w Chinach.
słowa kluczowe [ access control card reader ] mecz 118 produkty.
860-928MHz czytnik kart RFID z interfejsem Wiegand Output USB
| Odległość czytania: | <50mm |
|---|---|
| Zastosowanie: | Parking, szpital, biblioteka, firma, bank, sklep |
| Kompatybilny standard: | Znacznik UHF EPC Gen2(ISO18000-6c). |
Anti Clone UHF RFID Reader Long Range Access Control Parking System
| Reading Distance: | 1-9m |
|---|---|
| Frequency Range: | 902-928MHz/860-868MHz |
| Antenna: | Circular Polarization/Linear Polarization |
CE 13.56 Mhz Mifare RFID Card Reader Writer Do kodowania danych
| Wersja systemu: | Obsługa systemu Windows 98/2000/XP/2003 |
|---|---|
| Częstotliwość pracy: | 13,56 MHz |
| Port COM: | Klawiatura USB komputera |
Karta EM RFID czytnik samochodowy średniego zasięgu
| Odległość czytania: | 65-100 cm |
|---|---|
| Zasilanie: | DC12V/1A |
| Prąd roboczy: | ≤450mA |
Dwupasmowa karta RFID UHF 13,56 MHz MIFARE do zarządzania dostępem
| Metoda odczytu i zapisu: | Typ bezkontaktowy |
|---|---|
| Struktura: | Karta do czytania i pisania |
| Tryb zasilania: | Karta pasywna |
Nieliniowe szyfrowanie Długotrwały czytnik UHF RFID 15m Max 30dBm regulowany IP65 dla dostępu do systemu parkingowego
| Odległość czytania: | 3-15m |
|---|---|
| Zasilanie: | <0,5 W |
| Zakres częstotliwości: | 902-928 MHz, 860-868 MHz |
UHF RFID Reader IP65 Nieliniowe szyfrowanie TID
| Odległość czytania: | 3-15m |
|---|---|
| Zasilanie: | <0,5 W |
| Zakres częstotliwości: | 902-928 MHz, 860-868 MHz |
W4G 4G LTE & Ethernet Dual Network Parking Controller z automatycznym failoverem
| Procesor rdzeniowy: | Szybki procesor ARM Cortex-M3 z wbudowanym systemem operacyjnym czasu rzeczywistego |
|---|---|
| Napięcie robocze: | DC 12 V (z zabezpieczeniem przed odwrotnym podłączeniem) |
| Temperatura pracy: | -40°C do +85°C |
JUTAI Wjazd/Wyjazd Parking Lot Card Machine For Efficient Parking Management JTPE-1
| Zasilanie: | AC 110~220V |
|---|---|
| Interfejsy komunikacyjne: | 1 RJ45, 4 RS232, 1 RS485 |
| Jasność ekranu: | 900nit (LCD), 1500nit (LED) |
Wielofunkcyjny kontroler parkingu 4G do systemu LPR i kontroli szlabanów
| Core Processor: | ARM Cortex-M3 High-Speed Processor, running a Real-Time Embedded OS |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC 12V (with reverse connection protection) |
| Operating Temperature: | -40°C to +85°C |

