Wszystkie produkty
-
Czujniki zasłony świetlnej bezpieczeństwa
-
Czujniki ruchu
-
Infraczerwone czujniki fotocząsteczek
-
Detektor pętli
-
Czujnik bezpieczeństwa bramy bariery
-
Czytnik UHF
-
Czytnik kart RFID
-
System parkowania
-
System zarządzania gośćmi
-
System kontroli dostępu
-
Przekaźnik i odbiornik zdalnego sterowania
-
Bezprzewodowy otwieracz drzwi
-
System świateł drogowych
-
Przycisk przełączania
-
BurookCześć Norman... właśnie przypomniałem sobie, że nie dałem ci znać... wszystko się udało.Uwielbiali przedmiot (założenie, że będzie trwał przez następne 10 lat lub tak) -
Kiran.Jutai to jedna z najbardziej pewnych siebie firm, jakie spotkałem w Chinach.
słowa kluczowe [ access control card reader ] mecz 118 produkty.
Anty-klon 2,4 GHz Długodystansowy aktywny czytnik RFID zyskuje 18dBi
| Odległość czytania: | Regulacja w zakresie od 1 do 30 metrów |
|---|---|
| Zasilanie: | 32-bitowy ramiak Cortex-M3 |
| Prąd roboczy: | ≤100mA |
902-928MHz / 860-868MHz Dostęp do parkingu Zaszyfrowany odczyt UHF RFID z dużym zasięgiem
| Odległość czytania: | 1-9m |
|---|---|
| Zastosowanie: | Parking, szpital, biblioteka, firma, bank, sklep |
| Zasilanie: | Przekładnik prądowy, wejście 220 V, wyjście 9 V/3 A |
13.56 MHz szyfrowany czytnik RFID krótkiego zasięgu
| Odległość czytania: | 5 cm |
|---|---|
| Prąd pracy: | ≤100mA |
| Szybkość transmisji: | 9600,N,8,1 |
GP66 Czytnik RFID 125KHz Wnikliwy V-KOOL Odległość odczytu 100cm
| Odległość czytania: | 65-100 cm |
|---|---|
| Zasilanie: | DC12V/1A |
| Prąd roboczy: | ≤450mA |
GP66 Czytnik RFID 125KHz Stabilna odległość odczytu 100cm
| Odległość czytania: | 65-100 cm |
|---|---|
| Zasilanie: | DC12V/1A |
| Prąd roboczy: | ≤450mA |
Jednorazowy czujnik podwójnej pętli kanałowej zasilanie prądem stałym AC dla drzwi przemysłowych i kontroli dostępu
| Wymagania dotyczące zasilania: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| Wrażliwość: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
Przeciwkopiowanie odczytu RFID UHF 9m Zakres IP65 30dBm
| Odległość czytania: | 1-9m |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | 902-928 MHz/860-868 MHz |
| Antena: | Polaryzacja okrągła/polaryzacja liniowa |
LD-200 Podwójny czujnik pętli kanałowej dla detektora pojazdów z barierą dostępu do parkingu
| Władza: | 110–240 V AC (48–63 Hz) |
|---|---|
| WRAŻLIWOŚĆ: | 20-2000μH |
| Ustawienie czułości: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
Szyfrowany czytnik UHF przeciwklonowaniu
| Odległość czytania: | 1-9m |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | 902-928 MHz/860-868 MHz |
| Antena: | Polaryzacja okrągła/polaryzacja liniowa |

