Wszystkie produkty
-
Czujniki zasłony świetlnej bezpieczeństwa
-
Czujniki ruchu
-
Infraczerwone czujniki fotocząsteczek
-
Detektor pętli
-
Czujnik bezpieczeństwa bramy bariery
-
Czytnik UHF
-
Czytnik kart RFID
-
System parkowania
-
System zarządzania gośćmi
-
System kontroli dostępu
-
Przekaźnik i odbiornik zdalnego sterowania
-
Bezprzewodowy otwieracz drzwi
-
System świateł drogowych
-
Przycisk przełączania
-
BurookCześć Norman... właśnie przypomniałem sobie, że nie dałem ci znać... wszystko się udało.Uwielbiali przedmiot (założenie, że będzie trwał przez następne 10 lat lub tak) -
Kiran.Jutai to jedna z najbardziej pewnych siebie firm, jakie spotkałem w Chinach.
słowa kluczowe [ all in one gate opener controller ] mecz 174 produkty.
Detektor pętli pojedynczego i podwójnego kanału do wykrywania obecności pojazdu i generowania impulsu
| Wymagania dotyczące zasilania: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| Wrażliwość: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
Czujnik czujnika pętli ruchu drogowego
| Zasilacz: | 110-240 V |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000μH |
| WRAŻLIWOŚĆ: | Możliwość wyboru 6 sposobów/Najwyższa 0,010% DL/L/ Najniższa 2,56% DL/L |
Adjustable Loop Detector for Parking Boom Barrier with Relay Output to Detect Trucks
| Zasilacz: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000μH |
| Wrażliwość: | Możliwość wyboru 6 sposobów/Najwyższa 0,010% DL/L/ Najniższa 2,56% DL/L |
24GHz Doppler Microwave Motion Sensor 12-28VAC 12-36VDC
| Produkcja: | 2 Relays Output. 2 wyjścia przekaźnikowe. Max.48 VAC/DC. Maks. 48 VAC/DC. |
|---|---|
| Zasilanie: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Częstotliwość: | 24.125 GHz |
Czujnik ruchu oparty na radarze maskującym ruch w ruchu drogowym 48 V AC/DC
| Zakres temperatury pracy: | -30 do 70 ℃ |
|---|---|
| Produkcja: | Podwójne wyjście przekaźnikowe |
| Rozpoznawanie kierunku: | Maskowanie ruchu poprzecznego |
110-240V Funkcja ochrony przed opóźnieniem pojedynczego kanału czujnik pętli indukcyjnej 2000uH
| Zasilacz: | 110-240 V |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000μH |
| WRAŻLIWOŚĆ: | Możliwość wyboru 6 sposobów/Najwyższa 0,010% DL/L/ Najniższa 2,56% DL/L |
Moduły obecności impulsu czujnika pętli wykrywania pojazdów Łatwa instalacja 2 lata gwarancja
| Zasilacz: | 12-24 V. |
|---|---|
| Wrażliwość: | 20-2000μH |
| Regulacja sensoryczna: | Możliwość wyboru 6 sposobów/Najwyższa 0,010% DL/L/ Najniższa 2,56% DL/L |
Czujnik fotokomórkowy IR-20 o wysokiej niezawodności do trudnych warunków zewnętrznych w ZEA
| Ocena IP: | ip65 |
|---|---|
| Zasięg wykrywania: | 30 m |
| Typ: | przewodowe |
LD-102 Jednokanalizowany czujnik pętli pojazdu
| Zasilacz: | 12-24 V prądu stałego |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000μH |
| WRAŻLIWOŚĆ: | Możliwość wyboru 6 sposobów/Najwyższa 0,010% DL/L/ Najniższa 2,56% DL/L |
Wodoszczelny zewnętrzny akumulator czujnik fotoceluł aktywny czujnik fotoceluł podczerwonych 30m
| Odbiorca: | 12–24 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Odbiornik zużycie energii: | 30 mA przy 12 V prądu stałego |
| Żywotność baterii nadajnika: | Minimum 2 lata |

