Wszystkie produkty
-
Czujniki zasłony świetlnej bezpieczeństwa
-
Czujniki ruchu
-
Infraczerwone czujniki fotocząsteczek
-
Detektor pętli
-
Czujnik bezpieczeństwa bramy bariery
-
Czytnik UHF
-
Czytnik kart RFID
-
System parkowania
-
System zarządzania gośćmi
-
System kontroli dostępu
-
Przekaźnik i odbiornik zdalnego sterowania
-
Bezprzewodowy otwieracz drzwi
-
System świateł drogowych
-
Przycisk przełączania
-
BurookCześć Norman... właśnie przypomniałem sobie, że nie dałem ci znać... wszystko się udało.Uwielbiali przedmiot (założenie, że będzie trwał przez następne 10 lat lub tak) -
Kiran.Jutai to jedna z najbardziej pewnych siebie firm, jakie spotkałem w Chinach.
słowa kluczowe [ personnel safety detection light curtain ] mecz 44 produkty.
Czujniki kurtyny świetlnej bezpieczeństwa do ochrony szczeliny drzwi i wykrywania obecności osób
| Ocena IP: | IP67 |
|---|---|
| Funkcjonować: | Wygaszanie |
| Odległość wykrywania: | 8 m |
CL20-16L 2000mm 16 wiązek czujnik zasłony światła bezpieczeństwa IP67 wodoodporny
| Ocena IP: | IP67 |
|---|---|
| Odległość wykrywania: | 8 m |
| Numer wiązki podczerwieni: | 16 belek |
1800mm Safety Blanking Light Curtain Sensor IP65 10m Industrial High Speed Door Lift Sensor
| Całkowita długość: | 1838 mm |
|---|---|
| Maksymalna wysokość ochrony: | 1566 mm |
| Numer wiązki: | 29szt |
2m IP67 Światła bezpieczeństwa przemysłowego zasłona dla automatycznych drzwi z funkcją wyciśnięcia
| Ocena IP: | IP67 |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Cechy: | Odporny na korozję |
500 mm 8-Beam Safety Blanking Light Sensor IP67 wodoodporny 30ms
| Ocena IP: | IP67 |
|---|---|
| Odległość wykrywania: | 8 m |
| Materiał: | Stop aluminium |
Unikalne 1800mm 29-Beam Doors 100000Lux IP65 Blanking Light Curtain Anti Interference Capability JUTAI Wsparcie techniczne
| Całkowita długość: | 1838 mm |
|---|---|
| Maksymalna wysokość ochrony: | 1566 mm |
| Numer wiązki: | 29szt |
Kurtyna świetlna bezpieczeństwa IP67 do przemysłowych drzwi automatycznych i bram garażowych
| Ocena IP: | IP67 |
|---|---|
| Funkcjonować: | Wygaszanie |
| Odległość wykrywania: | 8 m |
Zastosowana długość zasłona oświetlenia 8 wiązek 8m zakres IP67 dla drzwi do chłodnych magazynów -30 ° C
| Ocena IP: | IP67 |
|---|---|
| Odległość wykrywania: | 8 m |
| Materiał: | Stop aluminium |
Światła bezpieczeństwa przemysłowego IP67 wodoodporne dla drzwi szybkich i drzwi do chłodnych magazynów
| Ocena IP: | IP67 |
|---|---|
| Funkcjonować: | Wygaszanie |
| Odległość wykrywania: | 8 m |
1 m zasłona świetlna bezpieczeństwa z wyczerpaniem szybki czas reakcji dla szybkich drzwi sekcyjnych
| Ocena IP: | IP67 |
|---|---|
| Funkcja: | Wygaszanie |
| Odległość wykrywania: | 8 m |

