Wszystkie produkty
-
Czujniki zasłony świetlnej bezpieczeństwa
-
Czujniki ruchu
-
Infraczerwone czujniki fotocząsteczek
-
Detektor pętli
-
Czujnik bezpieczeństwa bramy bariery
-
Czytnik UHF
-
Czytnik kart RFID
-
System parkowania
-
System zarządzania gośćmi
-
System kontroli dostępu
-
Przekaźnik i odbiornik zdalnego sterowania
-
Bezprzewodowy otwieracz drzwi
-
System świateł drogowych
-
Przycisk przełączania
-
BurookCześć Norman... właśnie przypomniałem sobie, że nie dałem ci znać... wszystko się udało.Uwielbiali przedmiot (założenie, że będzie trwał przez następne 10 lat lub tak) -
Kiran.Jutai to jedna z najbardziej pewnych siebie firm, jakie spotkałem w Chinach.
słowa kluczowe [ ld 100 loop detector ] mecz 61 produkty.
Detektor pętli bramkowej dla barier drzwi przemysłowych wskaźnik pętli krótkiego obwodu otwartego niezawodna wydajność
| Zasilacz: | 12-24 V. |
|---|---|
| Wrażliwość: | 20-2000μH |
| Regulacja sensoryczna: | Możliwość wyboru 6 sposobów/Najwyższa 0,010% DL/L/ Najniższa 2,56% DL/L |
Jednokanalizowy czujnik pętli pojazdów z 12-24VADC dla bezpieczeństwa bramy bariery parkingowej
| Zasilacz: | 12-24 V prądu stałego |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000μH |
| WRAŻLIWOŚĆ: | Możliwość wyboru 6 sposobów/Najwyższa 0,010% DL/L/ Najniższa 2,56% DL/L |
Detektor pętli dla systemów kontroli dostępu do ruchu drogowego
| Zasilacz: | 12-24 V. |
|---|---|
| Wrażliwość: | 20-2000μH |
| Regulacja sensoryczna: | Możliwość wyboru 6 sposobów/Najwyższa 0,010% DL/L/ Najniższa 2,56% DL/L |
Detektor pętli z podwójnym wyjściem przekaźnikowym, konfigurowany przełącznikami DIP, do użytku w systemach parkingowych i bramkach poboru opłat
| Zasilacz: | 12-24 V. |
|---|---|
| Wrażliwość: | 20-2000μH |
| Regulacja sensoryczna: | Możliwość wyboru 6 sposobów/Najwyższa 0,010% DL/L/ Najniższa 2,56% DL/L |
Jednokanałowy detektor pętli indukcyjnej dla pojazdów, regulowana czułość, czujnik bramy parkingowej LD100 LD102
| Zasilacz: | 12-24 V. |
|---|---|
| Wrażliwość: | 20-2000μH |
| Regulacja sensoryczna: | Możliwość wyboru 6 sposobów/Najwyższa 0,010% DL/L/ Najniższa 2,56% DL/L |
110-240V Jednokanalny czujnik pętli bariery boomowej LD-100 Detektor pojazdów
| Zasilacz: | 110-240 V |
|---|---|
| Zakres czułości: | 20-2000μH |
| Ustawienie czułości: | Możliwość wyboru 6 sposobów/Najwyższa 0,010% DL/L/ Najniższa 2,56% DL/L |
Detektory pętli dla automatycznych bram 20-2000uH Ochrona od błyskawicy Auto reset
| Zasilacz: | 12-24 V prądu stałego |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000μH |
| WRAŻLIWOŚĆ: | Możliwość wyboru 6 sposobów/Najwyższa 0,010% DL/L/ Najniższa 2,56% DL/L |
110-240V Jednokanalizowy wykrywacz pętli bariery wzrostu 40000V Ochrona przed błyskawicami
| Zasilacz: | 110-240 V |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000μH |
| WRAŻLIWOŚĆ: | Możliwość wyboru 6 sposobów/Najwyższa 0,010% DL/L/ Najniższa 2,56% DL/L |
Detektor pętli serii LD jednokanałowy i dwukanałowy wysokiej wrażliwości
| Wymagania dotyczące zasilania: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| Wrażliwość: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
Pętla detekcyjna do kontroli dostępu i szlabanów na parkingach
| Wymagania mocy: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| Wrażliwość: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |

