Wszystkie produkty
-
Czujniki zasłony świetlnej bezpieczeństwa
-
Czujniki ruchu
-
Infraczerwone czujniki fotocząsteczek
-
Detektor pętli
-
Czujnik bezpieczeństwa bramy bariery
-
Czytnik UHF
-
Czytnik kart RFID
-
System parkowania
-
System zarządzania gośćmi
-
System kontroli dostępu
-
Przekaźnik i odbiornik zdalnego sterowania
-
Bezprzewodowy otwieracz drzwi
-
System świateł drogowych
-
Przycisk przełączania
-
BurookCześć Norman... właśnie przypomniałem sobie, że nie dałem ci znać... wszystko się udało.Uwielbiali przedmiot (założenie, że będzie trwał przez następne 10 lat lub tak) -
Kiran.Jutai to jedna z najbardziej pewnych siebie firm, jakie spotkałem w Chinach.
słowa kluczowe [ all in one gate opener controller ] mecz 174 produkty.
Czujnik wiązki podczerwieni IP55 do zabezpieczeń zewnętrznych i automatyki
| Ocena IP: | ip65 |
|---|---|
| Zasięg wykrywania: | 30 m |
| Typ: | przewodowe |
24.150GHz Radar fal milimetrowych Automotive Do parkingu Rozróżnić pojazd i ludzi
| Częstotliwość robocza: | 24,150 GHz |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | 10–24 V prądu stałego |
| Styk przekaźnika: | 1A przy 24VDC/AC |
Podwójny czujnik ruchu relé dla różnicowania osób w pojazdach w drzwiach przemysłowych
| Produkcja: | 2 Relays Output. 2 wyjścia przekaźnikowe. Max.48 VAC/DC. Maks. 48 VAC/DC. |
|---|---|
| Zasilanie: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Częstotliwość: | 24.125 GHz |
IP65 Smart Precision Garage Door Motion Sensors Dual Relay 9m
| Produkcja: | 2 Relays Output. 2 wyjścia przekaźnikowe. Max.48 VAC/DC. Maks. 48 VAC/DC. |
|---|---|
| Zasilanie: | 12-28VAC, 12-36VDC |
| Częstotliwość: | 24.125 GHz |
DC12V/24V domowy czujnik ruchu promieniowania podczerwonego CE
| Ocena IP: | IP65 |
|---|---|
| Kod Hs: | 8531901000 |
| Wielkość opakowania: | 12,00 cm * 11,70 cm * 4,30 cm |
Odblaskowy czujnik podczerwieni IP65 Relay Wyjście 7m Zakres wykrywania dla bezpieczeństwa drzwi
| Model nr.: | IRR-7R |
|---|---|
| Materiał: | ABS + PC |
| Cechy: | Odporny na niskie temperatury |
Prosta instalacja czujnika podczerwieni dla systemów automatyki i bezpieczeństwa drzwi
| Ocena IP: | ip65 |
|---|---|
| Zasięg wykrywania: | 30 m |
| Typ: | przewodowe |
Wodoszczelna lampa bezpieczeństwa zasłona IP67 Aluminium 1,5 m 8 wiązki 8 m Funkcja wyłączenia zasięgu
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Cechy: | Odporny na korozję |
| Ocena IP: | IP67 |
Wodoszczelne zasłony bezpieczeństwa IP67 Aluminium 1,5m 8 wiązki 8m Funkcja wyłączenia zasięgu
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Cechy: | Odporny na korozję |
| Ocena IP: | IP67 |
Światła zasłona aluminiowa 1,5 m 8 wiązki 8 m zasięg IP67 dla drzwi przemysłowych
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Cechy: | Odporny na korozję |
| Ocena IP: | IP67 |

