Wszystkie produkty
-
Czujniki zasłony świetlnej bezpieczeństwa
-
Czujniki ruchu
-
Infraczerwone czujniki fotocząsteczek
-
Detektor pętli
-
Czujnik bezpieczeństwa bramy bariery
-
Czytnik UHF
-
Czytnik kart RFID
-
System parkowania
-
System zarządzania gośćmi
-
System kontroli dostępu
-
Przekaźnik i odbiornik zdalnego sterowania
-
Bezprzewodowy otwieracz drzwi
-
System świateł drogowych
-
Przycisk przełączania
-
BurookCześć Norman... właśnie przypomniałem sobie, że nie dałem ci znać... wszystko się udało.Uwielbiali przedmiot (założenie, że będzie trwał przez następne 10 lat lub tak) -
Kiran.Jutai to jedna z najbardziej pewnych siebie firm, jakie spotkałem w Chinach.
słowa kluczowe [ rfid control system one door controller ] mecz 74 produkty.
Akcesoria bezpieczeństwa bram przemysłowych Infraczerwony czujnik zasłony światła z wyjściem No/Nc
| Ocena IP: | IP65 |
|---|---|
| Kod Hs: | 8531100000 |
| Specyfikacja: | 112*13*8,5 |
Bezpieczeństwo Światło bariera anty ścisk fotocella 180 stopni pozioma
| Ocena IP: | IP65 |
|---|---|
| Kod Hs: | 8531100000 |
| Specyfikacja: | 112*13*8,5 |
Infraczerwony czujnik zasłony światła 1m 4 wiązki
| Ocena IP: | IP65 |
|---|---|
| Kod Hs: | 8531100000 |
| Specyfikacja: | 112*13*8,5 |
IP65 Światło bezpieczeństwa czujnik zasłony czujnik ochrony światła 30m
| Ocena IP: | IP65 |
|---|---|
| Kod Hs: | 8531100000 |
| Specyfikacja: | 112*13*8,5 |
Dwójkanałowy czujnik pętli pojazdu do parkingu
| Wymagania dotyczące zasilania: | 110–240 V AC (48–63 Hz) |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| WRAŻLIWOŚĆ: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
Detektor pojazdów 110-240v podwójnej pętli kanałowej
| Wymagania dotyczące zasilania: | 110–240 V AC (48–63 Hz) |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| WRAŻLIWOŚĆ: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
Wodoszczelne światło bezpieczeństwa czujnik zasłony
| Ocena IP: | IP65 |
|---|---|
| Kod Hs: | 8531100000 |
| Specyfikacja: | 112*13*8,5 |
IP65 Ostrzeżone kratownictwo odporne na promieniowanie UV Wylot na zewnątrz 30 metrów Wykrycie monitorowanie bezpieczeństwa mieszkaniowego
| IP Rating: | IP65 |
|---|---|
| HS Code: | 8531100000 |
| Specification: | 112*13*8.5 |
LD-200 Podwójny czujnik pętli kanałowej dla detektora pojazdów z barierą dostępu do parkingu
| Władza: | 110–240 V AC (48–63 Hz) |
|---|---|
| WRAŻLIWOŚĆ: | 20-2000μH |
| Ustawienie czułości: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
Pojedynczy Detektor Pętli Indukcyjnej Dwukanałowy Do Pojazdów Regulowana Czułość Do Systemu Bramy Parkingowej i Ruchu Drogowego
| Wymagania dotyczące zasilania: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| Wrażliwość: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |

