Wszystkie produkty
-
Czujniki zasłony świetlnej bezpieczeństwa
-
Czujniki ruchu
-
Infraczerwone czujniki fotocząsteczek
-
Detektor pętli
-
Czujnik bezpieczeństwa bramy bariery
-
Czytnik UHF
-
Czytnik kart RFID
-
System parkowania
-
System zarządzania gośćmi
-
System kontroli dostępu
-
Przekaźnik i odbiornik zdalnego sterowania
-
Bezprzewodowy otwieracz drzwi
-
System świateł drogowych
-
Przycisk przełączania
-
BurookCześć Norman... właśnie przypomniałem sobie, że nie dałem ci znać... wszystko się udało.Uwielbiali przedmiot (założenie, że będzie trwał przez następne 10 lat lub tak) -
Kiran.Jutai to jedna z najbardziej pewnych siebie firm, jakie spotkałem w Chinach.
słowa kluczowe [ rfid control system one door controller ] mecz 51 produkty.
Detektor pętli liczącej podwójny kanał do liczenia pojazdów w systemie parkingowym
| Wymagania mocy: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| Wrażliwość: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
Pętla detekcyjna do kontroli dostępu i szlabanów na parkingach
| Wymagania mocy: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| Wrażliwość: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
Dwukanałowy czujnik pojazdów z trybem kierunkowym dla systemów zliczania pojazdów na parkingach
| Wymagania dotyczące zasilania: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| Wrażliwość: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
EM4200 125K Proximity EM RFID ID Card wodoodporny do kontroli dostępu do drzwi
| Metoda odczytu i zapisu: | Typ bezkontaktowy |
|---|---|
| Tryb zasilania: | Karta pasywna |
| Częstotliwość: | Niska częstotliwość |
13.56 MHz szyfrowany czytnik RFID krótkiego zasięgu
| Odległość czytania: | 5 cm |
|---|---|
| Prąd pracy: | ≤100mA |
| Szybkość transmisji: | 9600,N,8,1 |
1300 mm zasięg odczytnik bliskości kart EM do kontroli dostępu do systemu parkowania samochodów
| Odległość czytania: | 130 cm |
|---|---|
| Zasilanie: | DC12V/1A |
| Prąd roboczy: | ≤450mA |
Dwupasmowa karta RFID UHF 13,56 MHz MIFARE do zarządzania dostępem
| Metoda odczytu i zapisu: | Typ bezkontaktowy |
|---|---|
| Struktura: | Karta do czytania i pisania |
| Tryb zasilania: | Karta pasywna |
Pojedynczy Detektor Pętli Indukcyjnej Dwukanałowy Do Pojazdów Regulowana Czułość Do Systemu Bramy Parkingowej i Ruchu Drogowego
| Wymagania dotyczące zasilania: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| Wrażliwość: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
Czujnik wykrywania pojazdów jednokanałowy do bramy dwukanałowy do liczenia kierunku
| Wymagania dotyczące zasilania: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| Wrażliwość: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |

