Wszystkie produkty
-
Czujniki zasłony świetlnej bezpieczeństwa
-
Czujniki ruchu
-
Infraczerwone czujniki fotocząsteczek
-
Detektor pętli
-
Czujnik bezpieczeństwa bramy bariery
-
Czytnik UHF
-
Czytnik kart RFID
-
System parkowania
-
System zarządzania gośćmi
-
System kontroli dostępu
-
Przekaźnik i odbiornik zdalnego sterowania
-
Bezprzewodowy otwieracz drzwi
-
System świateł drogowych
-
Przycisk przełączania
-
BurookCześć Norman... właśnie przypomniałem sobie, że nie dałem ci znać... wszystko się udało.Uwielbiali przedmiot (założenie, że będzie trwał przez następne 10 lat lub tak) -
Kiran.Jutai to jedna z najbardziej pewnych siebie firm, jakie spotkałem w Chinach.
słowa kluczowe [ rfid control system one door controller ] mecz 51 produkty.
Zintegrowany RFID 1 Door Access Control Inteligentny sterownik AC-11
| Zasilanie: | prąd stały 12 V |
|---|---|
| Prąd pracy: | <300mA |
| Zapis pamięci: | 100 000 |
GP-99 Karty EM 1,5 m Czytnik bliskości średniego zasięgu dla systemu kontroli dostępu do parkingu samochodowego
| Odległość czytania: | 130 cm |
|---|---|
| Zasilanie: | DC12V/1A |
| Prąd roboczy: | ≤450mA |
AC-22 Panel sterowania dostępem do systemu bezpieczeństwa podwójnych drzwi
| Zasilanie: | prąd stały 12 V |
|---|---|
| Prąd pracy: | <300mA |
| Zapis pamięci: | 100 000 |
CE AC-44 Panel sterowania dostępem czterodrzwiowym z oprogramowaniem do dostępu do bramy
| Rodzaj: | Kontroler jednokierunkowy |
|---|---|
| Zasilanie: | prąd stały 12 V |
| Prąd pracy: | <300mA |
Jednorazowy czujnik podwójnej pętli kanałowej zasilanie prądem stałym AC dla drzwi przemysłowych i kontroli dostępu
| Wymagania dotyczące zasilania: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| Wrażliwość: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
Przemysłowy czujnik podwójnej pętli do sterowania drzwiami i oddzieleniami o dużej prędkości
| Wymagania dotyczące zasilania: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| Wrażliwość: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
Trzy przełączniki zapalniczka / nadajnik do zdalnego sterowania drzwiami częstotliwość 433MHz
| Model nr.: | UR-43K |
|---|---|
| Częstotliwość: | 433MHz |
| Modulacja cyfrowa: | ZAPYTAĆ |
Zindywidualizowany czujnik drzwia fotonapędowego z zasięgiem 30 m
| Ocena IP: | IP65 |
|---|---|
| Kod Hs: | 8531100000 |
| Specyfikacja: | 112*13*8,5 |
Dwójkanałowy czujnik pętli do sterowania pasem ruchu i klasyfikacji pojazdów
| Wymagania dotyczące zasilania: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| Wrażliwość: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
Detektor pętli wykrywanie pojazdu wysoka wrażliwość dla bramy bariery systemu parkingowego wykrywanie dużych ciężarówek
| Wymagania mocy: | 110–240 V AC (48–63 Hz) |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| Wrażliwość: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |

