Wszystkie produkty
-
Czujniki zasłony świetlnej bezpieczeństwa
-
Czujniki ruchu
-
Infraczerwone czujniki fotocząsteczek
-
Detektor pętli
-
Czujnik bezpieczeństwa bramy bariery
-
Czytnik UHF
-
Czytnik kart RFID
-
System parkowania
-
System zarządzania gośćmi
-
System kontroli dostępu
-
Przekaźnik i odbiornik zdalnego sterowania
-
Bezprzewodowy otwieracz drzwi
-
System świateł drogowych
-
Przycisk przełączania
-
BurookCześć Norman... właśnie przypomniałem sobie, że nie dałem ci znać... wszystko się udało.Uwielbiali przedmiot (założenie, że będzie trwał przez następne 10 lat lub tak) -
Kiran.Jutai to jedna z najbardziej pewnych siebie firm, jakie spotkałem w Chinach.
słowa kluczowe [ access control card reader ] mecz 118 produkty.
Dwukanałowy czujnik pętlowy z oceną kierunku dla systemów wjazdu i wyjazdu z parkingu
| Wymagania dotyczące zasilania: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| Wrażliwość: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
Czujnik pętli pojedynczy podwójny kanał z ustawieniami przełącznika DIP dla parkowania i zarządzania ruchem
| Wymagania dotyczące zasilania: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| Wrażliwość: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
NED200 Panel sterownika LED Multi Protocol Display z obsługą wielu języków i kodów QR
| Interfejs wyświetlacza LED: | HUB75 i HUB08 (możliwość rozbudowy do HUB12) |
|---|---|
| Kontrolowane linie wyświetlania: | 4 linie niezależne |
| Obsługiwane języki: | Ponad 100 języków |
Detektor pojazdów 110-240v podwójnej pętli kanałowej
| Wymagania dotyczące zasilania: | 110–240 V AC (48–63 Hz) |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| WRAŻLIWOŚĆ: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
Dwukanałowy detektor pętli indukcyjnej do wykrywania kierunku ruchu pojazdów do liczenia ruchu LD200 LD202
| Wymagania dotyczące zasilania: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| Wrażliwość: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
Dwukanałowy czujnik pojazdów z trybem kierunkowym dla systemów zliczania pojazdów na parkingach
| Wymagania dotyczące zasilania: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| Wrażliwość: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
Jednorazowy podwójny kanał wykrywający pojazdy dla bramy bariery parkingowej i systemu liczenia
| Wymagania dotyczące zasilania: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| Wrażliwość: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
Czujnik czujnika pętli ruchu drogowego
| Zasilacz: | 110-240 V |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000μH |
| WRAŻLIWOŚĆ: | Możliwość wyboru 6 sposobów/Najwyższa 0,010% DL/L/ Najniższa 2,56% DL/L |
Dwukanałowy detektor pojazdów do monitorowania i zliczania ruchu dwukierunkowego
| Wymagania dotyczące zasilania: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| Wrażliwość: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
Drukowane fotocelle podczerwone na zewnątrz dla bezpieczeństwa bramy
| Odbiorca: | 12–24 V AC 12–30 V prądu stałego |
|---|---|
| Kąt obrotu: | 180 stopni |
| Odbiornik zużycie energii: | 30 mA przy 12 V prądu stałego |

