Wszystkie produkty
-
Czujniki zasłony świetlnej bezpieczeństwa
-
Czujniki ruchu
-
Infraczerwone czujniki fotocząsteczek
-
Detektor pętli
-
Czujnik bezpieczeństwa bramy bariery
-
Czytnik UHF
-
Czytnik kart RFID
-
System parkowania
-
System zarządzania gośćmi
-
System kontroli dostępu
-
Przekaźnik i odbiornik zdalnego sterowania
-
Bezprzewodowy otwieracz drzwi
-
System świateł drogowych
-
Przycisk przełączania
-
BurookCześć Norman... właśnie przypomniałem sobie, że nie dałem ci znać... wszystko się udało.Uwielbiali przedmiot (założenie, że będzie trwał przez następne 10 lat lub tak) -
Kiran.Jutai to jedna z najbardziej pewnych siebie firm, jakie spotkałem w Chinach.
słowa kluczowe [ 110 240v induction loop detector ] mecz 33 produkty.
110-240V Funkcja ochrony przed opóźnieniem pojedynczego kanału czujnik pętli indukcyjnej 2000uH
| Zasilacz: | 110-240 V |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000μH |
| WRAŻLIWOŚĆ: | Możliwość wyboru 6 sposobów/Najwyższa 0,010% DL/L/ Najniższa 2,56% DL/L |
Czujnik czujnika pętli ruchu drogowego
| Zasilacz: | 110-240 V |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000μH |
| WRAŻLIWOŚĆ: | Możliwość wyboru 6 sposobów/Najwyższa 0,010% DL/L/ Najniższa 2,56% DL/L |
Detektor pojazdów 110-240v podwójnej pętli kanałowej
| Wymagania dotyczące zasilania: | 110–240 V AC (48–63 Hz) |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| WRAŻLIWOŚĆ: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
Pętla detekcyjna do kontroli dostępu i szlabanów na parkingach
| Wymagania mocy: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| Wrażliwość: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
LD-200 Dual Channel Loop Detector 20-2000uH 110-240V Do Parkowania System Liczenia
| Wymagania dotyczące zasilania: | 110–240 V AC (48–63 Hz) |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| WRAŻLIWOŚĆ: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
Adjustable Loop Detector for Parking Boom Barrier with Relay Output to Detect Trucks
| Zasilacz: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000μH |
| Wrażliwość: | Możliwość wyboru 6 sposobów/Najwyższa 0,010% DL/L/ Najniższa 2,56% DL/L |
Dwu-kanałowy czujnik pętli dla bariery boomowej 20-2000uH 48 do 63Hz
| Wymagania dotyczące zasilania: | 110–240 V AC (48–63 Hz) |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| WRAŻLIWOŚĆ: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
Detektor pętli wykrywanie pojazdu wysoka wrażliwość dla bramy bariery systemu parkingowego wykrywanie dużych ciężarówek
| Wymagania mocy: | 110–240 V AC (48–63 Hz) |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| Wrażliwość: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
Single Channel Loop Detector for Parking Barrier Gate Truck Motorcycle Forklift Detection
| Zasilacz: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000μH |
| Wrażliwość: | Możliwość wyboru 6 sposobów/Najwyższa 0,010% DL/L/ Najniższa 2,56% DL/L |
Dwukanałowy detektor pętli indukcyjnej do wykrywania kierunku ruchu pojazdów do liczenia ruchu LD200 LD202
| Wymagania dotyczące zasilania: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| Wrażliwość: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |

