Wszystkie produkty
-
Czujniki zasłony świetlnej bezpieczeństwa
-
Czujniki ruchu
-
Infraczerwone czujniki fotocząsteczek
-
Detektor pętli
-
Czujnik bezpieczeństwa bramy bariery
-
Czytnik UHF
-
Czytnik kart RFID
-
System parkowania
-
System zarządzania gośćmi
-
System kontroli dostępu
-
Przekaźnik i odbiornik zdalnego sterowania
-
Bezprzewodowy otwieracz drzwi
-
System świateł drogowych
-
Przycisk przełączania
-
BurookCześć Norman... właśnie przypomniałem sobie, że nie dałem ci znać... wszystko się udało.Uwielbiali przedmiot (założenie, że będzie trwał przez następne 10 lat lub tak) -
Kiran.Jutai to jedna z najbardziej pewnych siebie firm, jakie spotkałem w Chinach.
słowa kluczowe [ loop detector dual relay ] mecz 50 produkty.
Duży czujnik pętli podwójnego kanału do wykrywania ciężarówek i autobusów w systemach parkowania
| Wymagania mocy: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| Wrażliwość: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
Dwukanałowy czujnik pętlowy z oceną kierunku dla systemów wjazdu i wyjazdu z parkingu
| Wymagania dotyczące zasilania: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| Wrażliwość: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
W4G 4G LTE & Ethernet Dual Network Parking Controller z automatycznym failoverem
| Procesor rdzeniowy: | Szybki procesor ARM Cortex-M3 z wbudowanym systemem operacyjnym czasu rzeczywistego |
|---|---|
| Napięcie robocze: | DC 12 V (z zabezpieczeniem przed odwrotnym podłączeniem) |
| Temperatura pracy: | -40°C do +85°C |
LD-200 Podwójny czujnik pętli kanałowej dla detektora pojazdów z barierą dostępu do parkingu
| Władza: | 110–240 V AC (48–63 Hz) |
|---|---|
| WRAŻLIWOŚĆ: | 20-2000μH |
| Ustawienie czułości: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
Dwójkanałowy czujnik ruchu pojazdów
| Zasilanie: | 12-24 V prądu stałego |
|---|---|
| Szybkie czasy reakcji: | 10-90 ms |
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
Dwuobieżny czujnik pojazdu do bramy bariery parkingowej z wykrywaniem ciężarówek o wysokiej wrażliwości
| Wymagania mocy: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| Wrażliwość: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
Dwukanałowy czujnik pojazdów z trybem kierunkowym dla systemów zliczania pojazdów na parkingach
| Wymagania dotyczące zasilania: | 12-24 V. |
|---|---|
| Zakres samoobrotowy: | 20-2000 uh |
| Wrażliwość: | 16-kierunkowy do wyboru/najwyższy 0,010% Dl/L/najniższy 2,56% |
Wielofunkcyjny kontroler parkingu 4G do systemu LPR i kontroli szlabanów
| Core Processor: | ARM Cortex-M3 High-Speed Processor, running a Real-Time Embedded OS |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC 12V (with reverse connection protection) |
| Operating Temperature: | -40°C to +85°C |
Inteligentny system biletowania parkingu JUTAI System zarządzania biletami parkingowymi
| Zasilacz:: | AC 110~220V |
|---|---|
| Temperatura robocza:: | -30°C~+70°C |
| Interfejsy komunikacyjne: | RJ45, RS232, RS485 |

